Sahte bıyıklı El Turco Most'ta uçuyordu. Kazandı ve rekorunu kırdı

Bakec

Member
2021 dünya şampiyonu Razgatlıoğlu, etkinlik öncesinde Hnvn Kalesi'nin altındaki pistte, şampiyonluğu kazanamazsak yalnız olmayacağım açıklamasını yaptı. Pitom, serinin başlamasından önce başlık hakkında konuşmadı ya da BMW'ye geçti. Orada makinenin biçimi ve hesaplama çantası değişti.

Şovmen Razgatlıoğlu cumartesi günkü süper sahada ve hatta sosisli sandviçte kendi rekorunu kırdı. Bir dakikadan kısa sürede normal çizgiye saldırdı ve bisiklete doğru yola çıktı. 1:30.064 dakikada yeni maksimum, pedloskunu iki saniye geride bıraktı! 4.212 metre uzunluğundaki parkurda ortalama 168.360 km/saat hıza ulaşıldı.

WorldSBK organizatörü bu sefer rekor olarak kaydediyor, Autodrom Most bunu sudan alıyor. Türk'ü de mağlup etti. Kraliyet takımının lideri daha ilk aşamada golün başlangıcını dayanılmaz bir 5.740 saniye kadar arttırdı ve bir joker olarak ün kazandı. İkinci adımda baştan çıkarıcı El Turco burnunun altına sahte bir bukle yapıştırdı. ve üst tekerlekler? Saniyenin onda üçü daha hızlı olan 1:31.540 dakika, 2022'de kırdığı en baştan çıkarıcı rekor değildi.

Geçen yıl burada ikinci turda kaza yaptım, bu sefer tam gaz gittim, hemen baştan çıkarıcı bir ritim buldum ve baştan çıkarımı kontrol altına aldım, dedi Razgatlıoğlu. Ve süper alan asn idi.

Madalya pozisyonunu geride bırakan İtalyanlar, zorlu ve dramatik bir mücadelenin ardından eski MotoGP sürücüleri Ducati'yi ele geçirdi ve Danilo Petrucci, Andrea Iannone'nin sadece 0,141 saniye önünde ikinci oldu. Razgatlıoğlu, 56 puana sıçrayan ikinci İtalyan Nico Bulega'nın önünde yarışı uzun süre domine ediyor ve görevde Bay Alvaro Bautista var.

20 Ekim 2024, 14:36 pspvek arşivlendi: 20 Ekim 2024, 17:18.

Bu yıl sadece ilk etap mm olarak doluydu. Hemen kazanmaya başladık, bu yüzden şampiyonluğun BMW ile mümkün olduğunu düşünüyorum, 27 yaşındaki güçlü Alanyalı oyuncu sezonda toplam 10 galibiyet elde etti ve bu BMW için bir rekor. Biz güçlüyüz ve bu sene dünyanın en iyisi olmamız gerekiyor ama bu çok cazip ve bazen sorun yaşıyorsunuz.

Yine de ondan kaçının. Nispeten süper serisi Hollanda'da bir altınla başladı, İtalya'da ve ardından Büyük Britanya'da daha fazlasını ekledi. Şu anki serim üst üste sekiz, Jonathan Rea ve Alvaro Bautista üst üste on bir galibiyetle tarihi rekorun zirvesinde yer alıyor.

10 millik seride en zayıf kategorideki rakip Supersport 300 ayağa kalktı. Son turda Hollandalı Loris Veneman ikinci adam Marco Garcia'nın sadece 0,075 saniye önünde zaferi belirledi. Esnctilet Filip Novotn 22. sırada yer alırken, Daniel Tureek onun altı adım gerisinde bitirdi.

İyi bir başlangıç yaptım ama daha yavaş sürücüler için artık çok geçti. Novotn, bu nedenle önümdeki grubun kaçtığını söyledi. İlk sorun niteliklerdir. Baştan çıkarmaya da geçebilmek için onlar üzerinde çalışmalıyız.

20 Ekim 2024, 15:19 pspvek arşivlendi: 20 Ekim 2024, 17:32.

Bay Adrian Huertas Supersport'ta birinciliği elde etti, yerel Ondej Vostatek sezonun en iyi sonucu olan puan sıralamasında tamamladı, Filip Feigl yirmi bir yaşındaydı.

Pazar günü yine bir yarış olacak, ana süper motosiklet sınıfının programında klasik bir yarış ve süper pole yarışı yer alacak.

Most'taki Superbike Dünya Şampiyonası

Cumartesi

İlk ipucu: 1. Razgatlıoğlu (Tur./BMW) 33:53.537, 2. Petrucci -5.740, 3. Iannone (her ikisi de It./Ducati) -5.881.
Şunları deneyin: 1. Razgatlıoğlu 266, 2. Bulega (It./Ducati) 210, 3. Bautista (s./Ducati) 199.

Süper spor: 1. Huertas (m./Ducati) 30:15.092, …13. Vostatek -29.764, 21. Feigl (her ikisi de R/Triumph) -58.193.
Şunları deneyin:
1. Huertas 211, …28. Vostatek 5.

Süper Spor 300:
1. Veneman (Hollanda/Kawasaki) 21:24.317, …22. Novotn -28.054, 28. Tureek (her ikisi de R/Kawasaki) 30.383.
Şunları deneyin:
1. Iglesias (m./Kawasaki) 109.