Petr Globočník gettoyu değiştirir. Büyük hedeflere sahip olmak sizi çılgına çevirecek, diyor

Bakec

Member
Sadece etrafta bir panel var. Elbette bu her zaman bir iletişim meselesidir. Bazılarında yerleşim var, bazıları ise boş ve oldukça harap durumda. Aralarında geniş bir bisiklet deposu ve hemen yanında da mimarisi buraya hiç ait olmadığı izlenimini veren bir ev duruyordu. Libue adında bir villa. Sahibi birkaç yıldır Petr Globonk'tur. Tam giriş kapısında Urit'in daha önce birlikte yaptığımız sohbetlerdeki gibi olacağını, deli gibi yorulacağını ve düşüncelerinin yine ileri geri sallanacağını duyuruyor.

Arka tarafı öncelikle içinden geçeceğimiz bahçeyle kaplı. Sefaletle dolu, aşılmaz bir orman olarak adlandırılıyordu. Öte yandan kültürlü bir insan olarak ona biraz üzüldüm çünkü ormanı yaşam alanı olarak görenlerden kaçındım. Burada kocaman bir karınca var, sen kimsin? U dünyamız tarafından kuşatılmış, kırk bir yaşında bir Litvanya temsilcisi, yalnızca beş yıldır terk edilmiş ve dolayısıyla evi yavaş yavaş yeniden bir araya getirme çabasını kaybetmiş. Yerel halkı çeşitli faaliyetlere dahil etmek ve onlara hayatın sadece Cenova'da ve yamaçlarda geçirilmek zorunda olmadığını göstermek amacıyla bir toplum merkezi işletiyor.

Çocuklarımın Janovska Skladka'ya gitmesini istedim. Bana gelen yolu ve pedagogların çocuklar için olumsuz anlamlarınızı nasıl kullandıklarını tamamen değiştirdim.
Peter Globonk

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Aptallık etme

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 178 K

Peşin ödeme

Aylık aboneliğe karşı Uette 446 K

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim