Hradec – Teplice 1:0, misafir takımın sondaki golü ilginç bir şekilde işe yaramadı, ardından Spáčil golü attı

Bakec

Member
Kaleye hazırlanan stoperin etkisiz bir hamleyle Zsigmond'un kendi kalesine göndermesiyle Teplit galibiyetini kutladı.

Gl, konuk Truba'nın kaydığı köşe vuruşundan sonra düştü. M'nin sağ ayağıyla topa vurması üzerine iki korner, golün kabul edilmemesini öneren video asistanı Petek'in gözünden kaçmadı.

Bir süre sonra oyun tersine döndü, Hradec tarafının sağ kolu merkeze geldi ve Spil, yirmi metreden sol ayakla sert bir şut attı. Stoper Cykalo ayağını ortadan ortasına vurdu, kaleci Ludha ise ufaklığa tepki gösteremedi ve şutu köşeye gönderdi. Ve mutluluk içindeydiler.

Yaz antrenmanlarında futbolun ne kadar güzel olduğundan, gollerin gitmediğinden ve geri gelmediğinden bahsediyordum. Bohuel bugün ns VAR'ı tekrar gerçeğe dönüştürdü. Çifte bir dokunuş olduğundan hiç şüphem yok, ama sonra oyunun arabanın etrafında elleriyle topladığı parlak bir terle evi kapladılar. Kim izleyecek? Hiç kimse. Teplice'den Zdenko Frala, “Ama övünmek istemiyorum, VAR bazen bana yardım ediyor, bazen de canımı acıtıyor” dedi.

Hradec önceki üç maçını kazandı ve gol yemedi.

Özellikle ilk yarıda her iki takımın da son birkaç aydır birbirini teyit etmek ve tanımak için birlikte oynadığı belliydi. Gning çıkmazdan ancak çeyrek saat sonra kurtuldu, iç saha kalesinde iyi bir pozisyondan yaptığı kafa vuruşu Zadrail tarafından eldivenlerinde gizlendi.

Yaz aylarında iki yıl aradan sonra ana kulübüne dönen eski yeni transfer Votrok Vlkanova, ikinci takıma girmedi. Çek milli takımının üç başlangıç yaptığı maçta, Gning'in faulünün ardından su oyununda sakatlık yaşandı.

Sahanın ortasında golsüz oynanan oyunun gidişatını yedek oyuncu Koubek bile değiştiremedi. 70. dakikada, Teplice'den Haruk vpn kafa düellosunu domine etti ve düştüğünde neredeyse Horsk'a topu gönderecekti, ancak slaytta vuruşu yapamadı.

Sonra çılgın bir nöbet yaşandı.

Bundan daha iyisini kazanamadı ama astnj. İlk yarıda hareket eksikliği yaşadık, çok fazla hata vardı, yavaş oynadık. İkinci yüzmede dipte bir delik açmasak bile birbirimize tutunduk. Hradec Králové'nin başkanı David Horej, vahşi doğada duyguların içinden geçtiğimizi söyledi.

90. dakikada kendi kalesine gol şeklinde bir darbe alıyorsun, başını öne eğiyorsun ve sonuçta gol geçerli olmuyor. Ve ardından tüm stadyumun coşkusu. Karel Spil gol atmak üzereyken işe yarayacağını düşündüm, bu işi kafasından darbe alan Petar Kode'ye adamak istiyorum. M'nin omzunda sorun vardı, ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hiçbir şey olmayacağını biliyorum.