4'üncü ligden Teplice keşfine Kevin adı verildi ve goller ona kaldı. Yeni Potočný?

Bakec

Member
Sınav için Teplice'de olduğum ilk gün bana ondan bahsedildi, Gabkovo'lu acemi gülümsedi.

vs Poton ilham veriyor mu?
Aralık. Ailem de onu sosyal medyadan okudu. Bay Fiil'e ben de bunu sordum. (karanlığın lideri) ve Poton'a biraz şans verildiğini söyledi. Ve umarım bu şekilde başarılı olurum.

Kevin Zsigmond

Slovak futbolcu, tonk, 26 yaşında, 174 cm.

Dunajsk'ın yerlisi Stredy piel z Gabkova 4. ligden, testleri geçemedi. Maarsk'a iki saat Mosonmagyarvr Ve Trebiov. Hiçbir zaman kavgaya karışmadı. Teplice tarafından 2015 kışında Brozan tümenlerinden alınan başka bir tonka olan Roman Potonho'nun yolunu takip ediyor. 233 lig başlangıcı, 39 golü ve Pilsen'le şampiyonluğu var.

Daha önce patateslerle ve satıcı olarak çalışıyordu. Sen nesin?
Nişanlımın Slovakya'da reklam ajansı var, sizin için tişört ya da gravür kalemleri basıyoruz. Ve orada her şeyi yaptı. Araba kullandım, grafik tasarımcı olarak yardımcı oldum, aynı zamanda üretimde de çalıştım. Nişanlısı yavaş yavaş şirketin başına geçiyor. Çalışma için minnettarım, keyif aldım, özellikle de grafikler oluştururken. Ve teklif sayesinde Teplice'ye 500 kilometrelik yolculukta bile sorun yaşamadım. İki ay boyunca çatı döşemesinde babama yardım ettim, iki ay da kuryelik yaptım.

Hayalinizdeki bir iş var mı?
Evet. Ben de sporu bir iş olarak görüyorum ama çocukluğunuzdan beri yaptığınız işi yapmak farklı.

Teplice dördüncü ligden oyuncular olarak aramıza geldiğinde sorun yok muydu?
Temsilciye ikinci kez telefonu kapatmam çok komik. Bunun gerçek olmadığını düşündüm. Sınav için ne istediğimi bilemediğimde Teplice'nin Gabkov'a resmi bir mektup göndereceğini söylemek için beni tekrar aradı. Ve postayı gördüğümde şüpheci değildim ve onu sevdim.

Bu sizin için büyük bir sıçrama mı?
İlk hafta çok yavaştı, tempoya alışmam gerekiyordu ama her geçen gün daha da iyiye gidiyor. Doğru yoldayım, kendimi onurlandırıyorum, bunda ustalaşıyorum. Eğitmenin geri bildirimleri çok iyi, dolayısıyla oldukça çabuk adapte olduğumu düşünüyorum.

Yirmi altı yaşındasın, profesyonel futboldan umudunu kaybetmedin mi?
Tam olarak değil. Yani sadece bir an için ikinci Slovak ligi için angam yoktu. Yoksa yorulmadım ve bunun için çok çalıştım.

Peki kariyeriniz boyunca bunu sorgulamanıza neden olan ne oldu?
Dunajsk Streda'nın öğrencisiyim, ardından bir yıl Maarsk'ta ikinci ligde, ardından bir yıl Slovakya'da ikinci ligde, ardından yine bizimle ikinci ligde geçirdim. Sonra meteliksiz kaldı, o zamanki menajer beni aldattı ve sonunda dördüncü ligde Gabkovo'ya gitti.

Seni nasıl kandırdı?
Trebiov'da birçok sezon boyunca dağlar ve madenler vaat etti. Teknik direktörümüz birinci lige alındı, bütün yaz hazırlanıyordu, ben de menajerin bana ne vereceğini bekliyordum. Bana, Trebiov benim için bir şey bulursa onunla sözleşme imzalamayacağımı söyledi. Ve hiçbir şey yoktu. Sadece çıldırıyordum. Oyunlarından bunun muhtemelen bir aldatmaca olduğunu öğrendim. Ve o vahşi bir avcıdır.

Dikenin üzerinde Teplick tonk Kevin Zsigmond.

Soyuldu vs?
Natst zaten emekli maaşı istemiyordu ama iyiydi. İyi bir sezon geçirmek benim zihinsel yönümü bozdu. Ancak dört yıl sonra pes etmeyeceğimi, kariyerimin böyle bitemeyeceğini kendime söyledim. Ve ben Teplice'deyim. Birinci ligde. Heyecanlıyım, bu bir adım ileri.

Nasıl bir özgüven yarattın, dördüncü lige çıkar mısın?
Son iki sezonda 57 gl aldım, bu harika bir şey. İşime yaradı, ondan biraz meyve içti. Ama takım için de değerli, biz bunu mükemmel bir şekilde gerçekleştirdik. Gabko'nun rekabetine ve bu lige yükselmesine izin vermeyeceğini biliyorum.

Kendine olan güvenin artıyor, kendini farklı bir lige koymaz mısın?
Urit, özgüvenim birinden diğerine artıyor. Menajerle yaşadığım kötü durumun ardından iki sezon sonra yeniden toparlandım.

Teknik adam mısın?
Evet. Geçen sezon bana standart durumlar verildi, onları tehdit edebilirim. Bu benim ailemde var, babam standartlardan inşa etme konusunda uzmandı, bu yüzden annem çocukluğundan beri bu işi yönetiyor. Ben de en yavaş değilim. Ayrıca on veya sekizinci pozisyonda da akışa yardımcı olabilirim, bu hiç sorun değil. Ama benim en güçlü noktam muhtemelen zihniyetim olacak.

Adından da anlaşılacağı üzere Marslı atalarınız var mı?
Tam olarak değil. Bu adada bizimle birlikte Maar da var. Bazı köpeklerimiz var ama onlar Macaristan'dan değil, geldiğimiz bölgeden.

Teplick tonk Kevin Zsigmond, Slovakya'dan takviye.

Peki Kevin ismi ne olacak? Ayrıca pek yaygın değildir.
Bu da bir phoda. Sonuna kadar iki çocuğum olmasını beklemişlerdi, Karolna ismini hazırlamışlardı. Daha sonra erkek olacağını öğrendiler. O dönemde We're Home filmi Kevin karakteriyle yayınlanıyordu ve büyük oyuncu da Kevin Costner'dı. İsmini de bu şekilde aldım, hoşuma gitti, benzersiz.

Burada şaka mı yapıyorsun?
İlk dakikadan itibaren. Evdeyim. Evet, buradayım, evdeyim. (smch) Eğlenceli, eğlence. Eski futbolcuya göre McAllister'ı da severim, Kevin de öyleydi.

Yeni gelen biri olarak şarkı söylemek zorunda mıydınız?
Sadece o değil, yeni bir oyun da verdi. Bu bir vandaydı. Kmeoband'dan Nao Go Home şarkısını söyledim. Slovakça psnika. Ve oldukça uzun bir süre işe yaradı.

Teplice'de onur nasıldır?
Kulüpte çalışan her avcıyı tek tek seçerdim. Bay Verb'den cel tb'ye. Buraya geldiğim ilk günden itibaren Teplice'de kendimi evimde hissettim. Yeni gibi değil. Burada bana öyle bir ortam verdiler ki, hiç denemedim. Neye ihtiyacım olursa olsun yardımcı oluyorlar.

Ve lige katılmak Slavia, bu bir rüya mı olacak?
Belki kapanmadı ama bir adım attı. Kişisel bir hedefim var. Mümkün olan en iyi performansı göstermek, takıma faydalı olmak, ligde ilk kez yer almak. Urit benim için çok şeytani olacak. Hele bu tür gezilerden, bu tür testlerden sonra. Unutulmaz olacak. Sürüşe alışmak için hala iki saatim var, eminim ben de direksiyon başında başlayacağım. Ve eğer ligde başlarsam, bu benim hayatımda çok büyük bir an olacak.